WAŻNE!

Szanowni Państwo

W związku z napływającymi informacjami o postępującym ograniczeniu do baz sportowych wskutek rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo Zarząd Klubu MKS Jordan Kraków, trenerzy oraz instruktorzy podjęli decyzję o odwołaniu wszystkich zajęć nauki
i doskonalenia pływania na Pływalni przy SP 91 os. Handlowe 4 oraz MBP os. Kolorowe 29b od dnia 11.03.2020 do odwołania. Powyższa decyzja spowodowana jest komunikatami Rządowego Centrum Bezpieczeństwa, wystąpieniami Premiera RP oraz Ministra Sportu.

Jednocześnie informujemy, że Klub dołoży wszelkich starań, aby umożliwić wszystkim kursantom odrobienie zaległych zajęć w późniejszym terminie lub zwróci koszty za nieodbyte lekcje.

 

Dalsze decyzje będą podejmowane na bieżąco w zależności od rozwoju sytuacji epidemiologicznej.

 

Prosimy o wyrozumiałość.

 

 

Z poważaniem

Zarząd MKS Jordan Kraków