VIII Zawody Pływackie o Puchar Klubu Sportowego "Delfin" w Myślenicach

Kolejny weekend zmagań naszych zawodników! W tym tygodniu MKS Jordan Kraków wystartował w VIII Zawodach Pływackich o Puchar Klubu Sportowego "Delfin" w Myślenicach ?. Solidna reprezentacja Jordana aż 70 razy poprawiła rekordy życiowe! ?
Na podium stanęli:
Chmielowska Emilia ??
Czarnecka Maja ?
Kaczmarczyk Hanna ?
Kozioł Julia ?


Piecuch Klaudia ??
Przybysz Greta ?
Matyasik Mikołaj ?
Rusek Michał ??
Paluch Igor ??
Piecuch Mateusz ??
Zarzycki Sebastian ?
Żuk Oskar ?

Na koniec zawodów sztafeta 10x25m st.dowolnym uzyskała III miejsce! ?‍♂️??‍♂️ W skład sztafety weszli : H.Kaczmarczyk, S.Zarzycki, M.Matyasik, J.Nieciuńska, M.Piecuch, G.Przybysz, J.Król, J.Kozioł, N.Szostak, I.Paluch.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! ?